Jak wyglądałyby nasze zwierzaki na innych planetach?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Chyba wszyscy marzymy o tym, by wybrać się w podróż na inne planety. Na pokładzie kosmicznego promu nie mogłoby zabraknąć oczywiście naszych ukochanych futrzanych przyjaciół, prawda? W latach 1950. i 1960. wysyłano już psy w kosmos, a ich misje kończyły się sukcesem. Wyobraźmy więc sobie, jak wyglądałyby nasze czworonogi na innych planetach Układu Słonecznego. Jak bardzo by się zmieniły?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.