Jak wyglądałoby twoje życie w XIX wieku?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Jak wyglądało życie w XIX wieku? Wyobraź sobie taką sytuację: twój dobry kumpel, który mieszka w odległym mieście, pewnego dnia prosi cię o pilne spotkanie. Obecnie wystarczy kupić bilet na samolot i dotrze się na miejsce w ciągu kilku godzin. A jeśli żyłbyś w przeszłości, kiedy nie istniały smartfony i samoloty? Taka podróż z pewnością byłaby godna prawdziwego poszukiwacza przygód.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.