Jak wyglądałaby historia Ziemi, gdyby trwała 24 godziny?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Planeta Ziemia – nasz dom. Mamy co do niej tyle pytań! Jak powstała? Jak doszło do pojawienia się pierwszych zwierząt? Kiedy uformowały się kontynenty? Kiedy wyginęły dinozaury? Przed wami film ukazujący historię Ziemi w telegraficznym skrócie. Jak wyglądałaby historia Ziemi, gdyby pomieścić ją na przestrzeni jednej doby? Sprawdźmy to!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.