Jak wyglądają tradycyjne śniadania w różnych zakątkach świata

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Mówi się, że śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Ale to co znajduje się na waszych talerzach o poranku zależy w ogromnej mierze od tego, gdzie się aktualnie znajdujecie! Zastanawialiście się kiedyś, co ludzie jedzą na śniadanie w innych krajach? Przygotujcie się na parę niespodzianek – na przykład toksyczne owoce na Jamajce albo kaszankę w Irlandii!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.