Jak więźniowie VIP-y siedzą w najbardziej luksusowym więzieniu na świecie

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Kiedy myślimy o więzieniu, przychodzi nam na myśl kompleks szarych budynków otoczonych wysokim płotem z drutu kolczastego, wypełnionych celami i wściekłymi strażnikami. Ale w najbardziej luksusowym więzieniu świata sprawy mają się inaczej. Więźniowie nie noszą tam kombinezonów, zaprzyjaźniają się ze strażnikami, a w wolnym czasie mogą jeździć na nartach lub łowić ryby! Dziś pokażę i opowiem Wam jak wygląda życie osadzonych w najbardziej luksusowych więzieniach świata!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.