Jak wejść na zablokowany przez cenzurę portal?

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Jeśli masz problem z wejściem na portal, który działał a obecnie jest zablokowany przez cenzurę prewencyjną, wejdź na stronę https://www.proxysite.com/pl/, potem wpisz adres strony i zatwierdź. Jeśli serwer EU nie będzie działał, spróbuj US.

Możesz też użyć przeglądarki Opera z włączoną opcją VPN.

Po pobraniu Opery wpisz w pasku adresowym (skopiuj i wklej, by nie zrobić literówki):

opera://settings/vpnWithDisclaimer

Potem naciśnij przycisk przy „Enable VPN”, aby jego kolor zmienił się z szarego na niebieski. W pasku adresowym przeglądarki kliknij na VPN, włącz przycisk i gotowe! Masz trzy opcje – „Ameryka”, „Azja” i „Europa”. Jeśli będzie mulić „Europa”, zmień na „Amerykę” lub „Azję”.

Są też inne metody, nawet lepsze, ale wymagające większego wysiłku. Znajdziesz je TUTAJ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - korzystamy z legalnych wklejek wideo ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Piractwo zgłaszaj na stronach źródłowych. Usuwamy wklejki na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.