Jak upiec ciasto Śnieżkę

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Dziś upieczemy niezwykłe ciasto. Choć robiliśmy już wiele różnych ciast, po raz pierwszy wypróbujemy ten typ dekoracji! Zrobimy ciasto w kształcie głowy królewny Śnieżki! Pamiętacie księżniczkę, która ugryzła zatrute jabłko? Najpierw upieczemy ciasto „red velvet” i pokryjemy czarną masa lukrową. Potem wykorzystamy inne kolory masy lukrowej, żeby odtworzyć portret Śnieżki. W ten sposób można zrobić ciasto z wizerunkiem dowolnej księżniczki i postaci z bajki!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.