Jak uniknąć największych zagrożeń, czyhających na nas na plaży?

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Wszyscy wiedzą, że nie powinno się pływać w czasie burzy, że w morzach i oceanach żyją niebezpieczne zwierzęta i że wielkie fale mogą nas znieść daleko od brzegu. Istnieją jednak pewne ukryte zagrożenia, o których wielu ludzi nie ma pojęcia. Radzimy zachować szczególną ostrożność podczas pływania w morzu i dziś chcemy przypomnieć wam o zagrożeniach, jakie mogą czekać na was, kiedy beztrosko bawicie się w słoneczny dzień na plaży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.