Jak starożytna antena znaleziona na dnie morskim Antarktydy zmyliła świat!

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Na Antarktydzie dużo się dzieje: spotykamy tu nie tylko niekończące się lodowe równiny i pingwiny, ale także tajne nazistowskie bazy, budynki zaginionych cywilizacji i kosmitów! Cóż, przynajmniej tak mówią niektóre kontrowersyjne teorie. Ale czy moglibyśmy sobie to ułatwić i po prostu odłożyć na bok szalone założenia? Nie ma wątpliwości, że na Antarktydzie odkryto już dziwne artefakty i formacje – więc dziś przejdźmy do sedna tych dziwnych obiektów! Od niewyjaśnionych anten po zagadkowe ruiny — oto kilka odkryć Antarktydy, które nas zachwycą!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.