Jak sprzedawca zastawy stołowej stał się kawowym gigantem

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Według badań rynkowych, jedna na pięć filiżanek kawy w USA pochodzi z kawiarni Starbucks. W Europie popularność marki wydaje się mniejsza, ale w Stanach Zjednoczonych zajmuje wiodącą pozycję. Wśród fanów i koneserów kawy panuje niejednoznaczny stosunek do Starbucks. Wielu krytyków nie akceptuje przyrządzania tego napoju w ekspresie, preferując klasyczne metody. Tak czy inaczej, Starbucks to najpopularniejsza sieć kawiarni na świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.