Jak Singapur radzi sobie z ogromnym problemem śmieciowym

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Problem utylizacji stałych odpadów komunalnych okazuje się najbardziej dotkliwy w krajach rozwiniętych oraz w krajach o szybko rosnącej liczbie mieszkańców. W regionach o niskiej gęstości zaludnienia znajdzie się wystarczająco dużo wolnego terytorium do organizacji składowisk odpadów stałych, więc nikt nie martwi się tym, jak usuwać śmieci. A co z małymi krajami o ograniczonym terytorium i rosnącej populacji? Jedno z takich państw to Singapur.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.