Jak się zachować, kiedy ktoś cię śledzi

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Choć zazwyczaj nie spodziewamy się, że wydarzy się coś niebezpiecznego, może zdarzyć się, że będziecie wracać na piechotę lub jechać samochodem do domu i zauważycie, że ktoś was śledzi. Pierwsza reakcja jest naturalna: strach i panika. Najważniejsze jest jednak, żeby zachować spokój. Panika może sprawić, że podejmiecie pochopną decyzję. Zwracajcie uwagę na szczegóły i spróbujcie zgubić tę osobę w tłumie lub na drodze, a będziecie mieć większą szansę, że nic wam się nie stanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.