Jak ryba w wodzie

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Dziewięcioletni Filip, u którego zdiagnozowano wadę wrodzoną jaką jest przepuklina oponowo-rdzeniowa, zakochał się w pływaniu. Podczas rehabilitacji na basenie odkrył, że woda to jego żywioł. Od rozpoczęcia przygody z pływaniem nie minęło dużo czasu lecz Filip ostro wziął się za trenowanie. Pod swoje skrzydła przyjęło go Stowarzyszenie Sportu Niepełnosprawnych SSN START Łódź – Sekcja Pływacka Osób Niepełnosprawnych, gdzie robi duże postępy. Filip odkąd zaczął regularnie uczęszczać na basen zauważył polepszenie swojej ruchomości, która ograniczona jest przez poruszanie się na wózku inwalidzkim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.