Jak rosną tarantule? Doskonały dom dla pająka

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Pewnego poranka Sue znajduje pająka w łazience. W przeciwieństwie do wielu, ona uważa, że pająk jest uroczy i chce, żeby czuł się dobrze w jej domu. Podczas gdy Sue zamawia pająkowi terrarium, Sam zostaje z gościem i go obserwuje. Wtedy zauważa coś niezwykłego. Pająk zrzuca skórę. Rośnie w ten sposób. Po wysiłku pająk musi dojść do siebie. Potem będzie gotowy do zamieszkania w nowym domu, jak tylko zostanie złożony. Terrarium do samodzielnego złożenia jest duże i przestronne. Sue dodaje kilka szczegółów: sztuczną czachę pirata, rośliny i duży kawałek drewna dla pająka, żeby mógł się pod nim schować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.