Jak prawidłowo liczyć psie lata i inne ciekawostki o najlepszym przyjacielu człowieka

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Każdy słyszał co najmniej kilka mitów o psach. Jak choćby to, że nie rozróżniają kolorów i że wszystkie jak jeden wspaniale pływają – oczywiście “pieskiem”. Jedno z najbardziej rozpowszechnionych przekonań dotyczy kalkulacji psiego wieku. W przeświadczeniu większości osób, wystarczy pomnożyć wiek psa przez siedem. Jak się okazuje, nie jest to wcale takie proste. W dzisiejszym filmiku dowiesz się, jak poprawnie przeliczać lata swojego pupila, a przy okazji poznasz kilka popularnych faktów i mitów o naszych ulubionych czworonogach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.