Jak powstaje piwo?

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Zachęceni przez księcia Jana Henryka XI Hochberga, odwiedzamy Tyskie Browary Książęce. To właśnie właściciel majątku w Pszczynie zmodernizował w XIX wieku tyski browar. Śladów historycznych zachowało się sporo. To między innymi kufle, z których okoliczni mieszkańcy pili piwo podczas obchodów trzystolecia funkcjonowania browaru. Naszym przewodnikiem po browarze będzie Leszek Popiołek, który od 30 lat pełni funkcję piwowara w Tyskich Browarach Książęcych. Jest autorem wielu receptur.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.