Jak powstaje megatsunami?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Prawdopodobniej najbardziej niszczycielskie i przerażające tsunami na świecie miało miejsce na Oceanie Indyjskim w 2014 roku. W jego wyniku ucierpiało ponad 230 000 ludzi z 14 państw, w tym z Indonezji, Sri Lanki, Indii i Tajlandii. Ale w jaki sposób powstaje tsunami i jakie są pierwsze sygnały poprzedzające pojawienie się zabójczych fal? Dzisiaj się tego dowiecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.