Jak powstają przewody wentylacyjne?

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Wentylacja to dziś standard wyposażenia biur, zakładów produkcyjnych, hal sportowych czy budynków użyteczności publicznej. Zapewnia wymianę powietrza wewnątrz budynków. Dzięki niej zużyte powietrze usuwane jest na zewnątrz, a świeże powietrze może napływać do środka. Dziś przyjrzymy się produkcji kanałów wentylacyjnych. Odwiedzamy zatem fabrykę firmy Creo zlokalizowaną na Podkarpaciu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.