Jak powstają podłogi z żywic epoksydowych?

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Posadzki w obiektach użyteczności publicznej, każdego dnia muszą sprostać poważnym wyzwaniom. Powinny być odporne na ścieranie, wysokie temperatury, kontakt z substancjami chemicznymi, czy chociażby intensywny ruch wózków widłowych. Dlatego w takich miejscach, często stosowane są posadzki z żywic epoksydowych. Dziś odwiedzimy prawdziwych ekspertów w tej dziedzinie. Zakład firmy Syntaj z Trzebini.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.