Jak poradzić sobie w 8 sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

W nagłej potrzebie wszystko, co mamy akurat pod ręką, może się okazać przydatne. Niezwykle istotne jest, aby wiedzieć, jak zachować się w trudnej sytuacji, jak choćby ugryzienie węża. Jak rozpoznać, czy wąż jest jadowity? Na świecie istnieje ponad 600 gatunków jadowitych węży i warto wiedzieć, jakiej rodziny pochodzi wasz agresor, ponieważ prawidłowa reakcja zależy od rodzaju jadu. Albo, siedzicie sobie spokojnie w domu, oglądając telewizję, gdy ni stąd, ni zowąd słychać dziwny świst, jakby lekki powiew wiatru. Drzwi i okna są jednak pozamykane. Następnego dnia czujecie ucisk w klatce piersiowej, który z każdym dniem staje się coraz silniejszy. Wraz z bólem pojawia się uczucie wyczerpania. Czujecie, że coś jest z wami nie tak, ale problem leży w waszym mieszkaniu… W dzisiejszym filmiku opowiemy, jak należy się zachować przy 8 różnych rodzajach zagrożenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.