Jak podrabia się dolary w domowych warunkach?

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Każdy o nich marzy, budując cały plan, od szkoły aż do ​​ostatniego dnia życia, w jaki sposób zdobyć ich jak najwięcej, a mimo to ciągle będzie ich za mało. Być może Departament Skarbu USA po prostu nie radzi sobie ze swoimi obowiązkami i drukuje za mało nowych, zielonych, pachnących, 100-dolarowych banknotów? To bez znaczenia. Zawsze istnieli przecież ci, którzy chętnie na własną rękę starali się „pomóc” państwu w tworzeniu pieniędzy, czyli fałszerze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.