Jak podrabia się dolary w domowych warunkach?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Każdy o nich marzy, budując cały plan, od szkoły aż do ​​ostatniego dnia życia, w jaki sposób zdobyć ich jak najwięcej, a mimo to ciągle będzie ich za mało. Być może Departament Skarbu USA po prostu nie radzi sobie ze swoimi obowiązkami i drukuje za mało nowych, zielonych, pachnących, 100-dolarowych banknotów? To bez znaczenia. Zawsze istnieli przecież ci, którzy chętnie na własną rękę starali się „pomóc” państwu w tworzeniu pieniędzy, czyli fałszerze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.