Jak niszczy się i utylizuje samoloty za 180 milionów dolarów?

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Przemysł lotniczy powstał początkowo jako sektor wojskowy, a dopiero później dołączyła do tego produkcja samolotów cywilnych. Lotnictwo, które powstało na początku ubiegłego wieku, szybko się rozwijało. Dziś każdego dnia na całym świecie samoloty wykonują 120 tysięcy lotów i przewożą około 12 milionów pasażerów. Wysokie koszty i zaangażowanie tysięcy naukowców w liczne badania określają specyfikę produkcji. To nie produkcja masowa, a jednostkowa. Właśnie dlatego roczna produkcja dużych samolotów nie przekracza 1000 sztuk. Cena takiego samolotu pasażerskiego zaczyna się od 100 milionów dolarów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - korzystamy z legalnych wklejek wideo ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Piractwo zgłaszaj na stronach źródłowych. Usuwamy wklejki na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.