Jak nakręcono te reklamy?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Jakie uczucia wywołują w was reklamy? Nudę, obojętność, a nawet palącą nienawiść. Jak zachować spokój, kiedy ulubiony program po raz drugi w ciągu pół godziny coś wam przerywa? Kilkuminutową pauzę możecie wykorzystać na zaparzenie herbaty lub zrobienie kanapki, ryzykując, że przegapicie fragment ulubionego filmu . Twórcy naprawdę dobrych reklam, takich które na długo pozostają w naszej pamięci, muszą rozkręcać swoją kreatywność do maksimum, uciekać się do niezwykłych sztuczek i wspinać się na wyżyny przebiegłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.