Jak mężczyźni zmienili się w ciągu ostatnich kilku dekad?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Nasz świat przez ostatnie kilkadziesiąt lat się zmienił. My też się zmieniliśmy. Zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet obowiązują obecnie inne zachowania, standardy, cele i trendy. Dzisiaj chcielibyśmy porównać współczesnych mężczyzn z przeszłości z tymi z przeszłości. Mamy dla Was kilka ilustrujących przykładów. Postanowiliśmy puścić wodze fantazji i przedstawić mężczyzn jako majestatyczne zwierzęta. Sprawdźcie wyniki!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.