Jak ludziom udaje się przeżyć w najgorętszej stolicy na świecie

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Lato w Kuwejcie charakteryzuje się nieznośnym upałem, co sprawia, że najmniejszy ruch na ulicy jest nie do zniesienia. W Kuwejcie siedząc w klimatyzowanym mieszkaniu lub klimatyzowanym samochodzie, jedzie się do klimatyzowanego miejsca pracy lub klimatyzowanego centrum handlowego. Oczywiście wymaga to ogromnej ilości prądu, ale to jedyny sposób na ucieczkę od piekielnego słońca. Jest 9 rano, a temperatura w Kuwejcie osiąga już 45 °C i nadal rośnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.