Jak jeleń ratuje się przed atakiem wilków

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Wilk poluje na wszystkie zwierzęta, które jest w stanie pokonać. W lasach jest ich wiele – od nornic i wiewiórek po łosie czy jelenie. Ale jego ulubioną zdobyczą są renifery. W dzisiejszym odcinku zobaczycie niesamowite nagrania konfrontacji jelenia z wilkami. Wydawałoby się, że przed sprytnym, silnym, przebiegłym wilkiem, atakującym całą watahą, zwierzęta kopytne są skazane na zagładę, czasami jednak nawet doskonale opracowana taktyka zawodzi, ponieważ jeleniowate to niezwykle silni przeciwnicy, którzy potrafią obronić się sami!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.