Jak głęboki jest ocean? Najprecyzyjniejsze pomiary

Uwaga! Wideo uruchamiaj zawsze z włączoną blokadą reklam, bo pojawią się uciążliwe reklamy lub okienka z nieprzewidywalnymi stronami, za które nie odpowiadamy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy długo się wgrywają - uruchamiaj je, gdy strona wczyta się w 100%. Film nie działa? Odśwież stronę! Jeśli nadal nie działa - zgłoś to!

Jaki jest najgłębszy punkt na świecie? Większość z nas odpowiedziałoby, że Rów Mariański i nie bez przyczyny. Miejsce to skrywa wiele tajemnic i zamieszkuje je mnóstwo dziwnych stworzeń. A gdyby się okazało, że Rów Mariański wcale nie jest najgłębszym miejscem? Zanurzmy się w najgłębsze miejsca na Ziemi. Jakie tajemnice skrywają?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - korzystamy z legalnych wklejek wideo ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Piractwo zgłaszaj na stronach źródłowych. Usuwamy wklejki na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.