Jak Chiny budują najwyższy most ramowy, ratując życie w dotkniętym kryzysem regionie

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

W Chinach mosty były historycznie traktowane ze szczególną czcią. Według starożytnej legendy most to symbol zjednoczenia Ziemi i Nieba, które kiedyś były jednym bytem, ​​ale z czasem rozdzieliły je przepaście i strumienie wody. W ciągu kilku tysiącleci Chińczycy zbudowali setki tysięcy mostów łączących brzegi rzek i torujących drogę przez otchłań. To tam powstało wiele wysokich mostów, niesamowitych węzłów komunikacyjnych, najdłuższy most morski i wiele mostów ze szklanym dnem. Nowoczesne mosty w Chinach zadziwiają śmiałością inżynierskiej myśli i możliwościami produkcyjnymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.