Jak byś wyglądał, gdybyś żył w płaskim świecie 2D

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak wyglądałoby nasze życie, gdybyśmy żyli w dwuwymiarowym, a nie trójwymiarowym świecie? Wyobraźcie sobie, że razem ze znajomymi gracie w nową grę planszową. Rzucacie kostkami i wypada 5 i 3. Wasz pionek przesuwa się o osiem pól na planszy. Następnego ranka po przebudzeniu widzicie coś… bardzo dziwnego. Przed oczami macie tylko jakieś linie. Nie ma pionu, nie ma góry ani dołu. Próbujecie poruszyć głową. Nie możecie zobaczyć swoich stóp i sufitu. Widok jest ograniczony do lewej i prawej strony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.