Jak budowano wieczne drogi Cesarstwa Rzymskiego?

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Wielu marzy o drodze, która nie zniszczy się w ciągu dekady po wybudowaniu jej, a o drogach, które wytrzymałyby wieki, nikt nawet nie myśli. W takim razie co z trasami stworzonymi przez starożytnych Rzymian? W końcu ich drogi istnieją od tysięcy lat i przetrwały do dziś. Zobaczmy, w czym tkwi sekret długowieczności tych konstrukcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.