Jak będzie wyglądać ewolucja człowieka w przyszłości

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Każda istota na Ziemi musi przystosowywać się do otaczającego świata. Człowiek nie jest bynajmniej wyjątkiem. Miliony lat temu zwierzę zwane człowiekiem jeszcze nie istniało. Najstarsze kości homo sapiens, czyli człowieka rozumnego, datowane są na 196 000 lat. Jednak nawet w tym stosunkowo krótkim czasie nasz gatunek zdążył zajść całkiem daleko na drodze ewolucji. Właściwie to nigdy nie przestaliśmy ewoluować! A przynajmniej tak twierdzą niektórzy naukowcy, co zdają się potwierdzać konkretne cechy naszego organizmu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.