Imponujące okręty, do których Titanic się nie umywa

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Gdy ktoś was spyta o Titanica, oczami wyobraźni zobaczycie gigantyczny statek przewożący tysiące pasażerów. No i lodowiec. Obecnie jednak, istnieją okręty, które kilkukrotnie przerastają znanego liniowca. Na przykład Dubai, jeden z najdłuższych jachtów na świecie mierzy tyle, co 9 rekinów wielorybich i kosztuje niemal 1,5 miliarda złotych. Na jego pokładzie mieści się 10-metrowy, mozaikowy basen, lądowisko dla helikopterów, kręcone schody, mnóstwo jacuzzi oraz sala restauracyjna dla 90 osób.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.