Ile tak naprawdę mieści się w żołądku i 30 innych ciekawostek o ciele człowieka

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Porządnie się najedliście i wydaje wam się, że nic więcej w siebie nie wciśniecie? Mamy dla was niespodziankę: żołądek pomieści więcej, niż wam się wydaje! Na przykład całego kurczaka albo 2-litrową butelkę napoju! Choć idziemy o zakład, że nie czulibyście się potem zbyt dobrze. Ludzkie ciało jest niesamowite! Przed wami niewiarygodne ciekawostki, które mogą być dla was ciężkie do strawienia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.