Ik ben verliefd (Jestem zakochana)

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Śpiewa grupa Lalaladies z Holandii. Piosenka w 2012 r. brała udział w konkursie Junior Eurovision Song Contest.

4 wypowiedzi

  1. Cieszę się, że Ci się podoba. A co Ci się podoba najbardziej?

    Szkoda tylko, że tak mało osób wchodzi na “Jupi-Tupi” i niewiele osób komentuje lub coś dodaje. Zachęcam do powiedzenia o stronie znajomym. Na razie odwiedzalność powoli rośnie (co ciekawe, 1/3 ruchu to wejścia z zagranicy, czasami z dziwnych krajów jak Bangladesz), ale mogłoby być lepiej.

    Chciałbym uruchomić jeszcze radio Jupi-Tupi z piosenkami dla dzieci, ale lepszymi od Radia Kids-Hits z Rosji, ale odstraszają mnie opłaty z tytułu praw autorskich (400 zł co miesiąc + 23% VAT dla Zaiks, ZPAV, Stoart i ZASP za 100 slotów? Przegięcie!). Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.