Ik ben verliefd (Jestem zakochana)

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Śpiewa grupa Lalaladies z Holandii. Piosenka w 2012 r. brała udział w konkursie Junior Eurovision Song Contest.

4 wypowiedzi

  1. Cieszę się, że Ci się podoba. A co Ci się podoba najbardziej?

    Szkoda tylko, że tak mało osób wchodzi na “Jupi-Tupi” i niewiele osób komentuje lub coś dodaje. Zachęcam do powiedzenia o stronie znajomym. Na razie odwiedzalność powoli rośnie (co ciekawe, 1/3 ruchu to wejścia z zagranicy, czasami z dziwnych krajów jak Bangladesz), ale mogłoby być lepiej.

    Chciałbym uruchomić jeszcze radio Jupi-Tupi z piosenkami dla dzieci, ale lepszymi od Radia Kids-Hits z Rosji, ale odstraszają mnie opłaty z tytułu praw autorskich (400 zł co miesiąc + 23% VAT dla Zaiks, ZPAV, Stoart i ZASP za 100 slotów? Przegięcie!). Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.