Idealny szef istnieje! Swoim pracownikom podarował 1260 samochodów i 400 mieszkań! I to nie wszystko

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Savji Dholakia urodził się w biednej rodzinie rolniczej, w maleńkiej wiosce Dhudhala w Indiach. Jego nauka trwała do trzynastego roku życia, kiedy to w czwartej klasie postanowił rzucić szkołę i zaczął pomagać swojemu wujowi w prowadzeniu jego niewielkiej firmy. Savji podczas pracy u swojego krewnego osiągnął pełnoletność, po czym zdecydował się pożyczyć niewielką sumę pieniędzy i otworzyć własną, małą działalność.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.