Idealny szef istnieje! Swoim pracownikom podarował 1260 samochodów i 400 mieszkań! I to nie wszystko

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Savji Dholakia urodził się w biednej rodzinie rolniczej, w maleńkiej wiosce Dhudhala w Indiach. Jego nauka trwała do trzynastego roku życia, kiedy to w czwartej klasie postanowił rzucić szkołę i zaczął pomagać swojemu wujowi w prowadzeniu jego niewielkiej firmy. Savji podczas pracy u swojego krewnego osiągnął pełnoletność, po czym zdecydował się pożyczyć niewielką sumę pieniędzy i otworzyć własną, małą działalność.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.