Holografia, czyli przyszłość gier komputerowych

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Czy holografia w grach jest w ogóle możliwa? Od Ping-ponga i pierwszego Tetrisa do klasyki Nintendo; od Wolfensteina i Dooma do nowinek w wirtualnej rzeczywistości. Można odnieść wrażenie, że gry przestały być po prostu rozrywką dla zabicia czasu, a stały się dziedziną, która przesuwa granice technologii. Ale co dalej? Czy doczekamy się pomieszczeń w holograficznej rozszerzonej rzeczywistości?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.