Historia kobiety, która jako jedyna przetrwała upadek z wodospadu Niagara w drewnianej beczce

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Annie Edson Taylor urodziła się jako jedna z ośmiorga rodzeństwa. Jej ojciec był właścicielem młyna. Zmarł, gdy dziewczynka miała 12 lat, ale zostawił rodzinie wystarczająco dużo pieniędzy na dostatnie życie. Kiedy więc Annie postanowiła rozpocząć karierę nauczycielki, nic nie stało na przeszkodzie. Kobieta przez wiele lat wykonywała różnego rodzaju prace nauczycielskie i przemieszczała się między różnymi miejscami. Wszystkie te podróże sprawiły, że zostało jej bardzo mało pieniędzy, a dobytek, który zgromadziła, także był niewielki. Annie musiała więc znaleźć sposób na zasilenie swojego konta bankowego na wypadek, gdyby nie była już w stanie pracować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.