Groźny lew podszedł do lwiątka. Jego reakcja zadziwia!

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Wydawałoby się, że uczucie takie, jak miłość rodzicielska znane jest tylko ludziom, a najbardziej matkom. Większość ojców zwierząt została zaprogramowana przez naturę w następujący sposób: samiec spotyka samicę, samiec zapładnia samicę, samiec porzuca samicę i swojego potomka, aby znaleźć i zapłodnić kolejną samicę. Jego zadaniem jest pozostawienie po sobie jak największej ilości potomków, a nie opiekowanie się i troszczenie się o swoje młode. Jednak wśród samców zdarzają się czasem wyjątki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.