Głosem dziecka

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Koncert laureatów I Konkursu Dziecięcych Talentów Polskiego Radia Dzieciom w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego w Warszawie. Podczas koncertu „Głosem dziecka” młodzi artyści zaprezentowali wybrane przez siebie utwory – wiersze lub piosenki, z którymi wystąpili podczas przesłuchań na żywo przed jurorami konkursu: Natalią Kukulską, Szymonem Radzimierskim, Darią Druzgałą i Marcinem Kusym.

Na scenie zaprezentowało się 28 finalistów wyłonionych spośród blisko 700 zgłoszonych konkursu. Udział w koncercie był nagrodą w konkursie. Wiosną 2020 roku ukaże się także płyta „Głosem dziecka” wydana przez Agencję Muzyczną Polskiego Radia. Wtedy też rozpocznie się II Konkurs Dziecięcych Talentów Polskiego Radia Dzieciom!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.