Gliniane postaci z Sonica

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Wydaje się, że Sammy nie ma godnych przeciwników. Ale możemy z łatwością ulepić dla niego rywali! Znacie już drużynę Sonica? To wiecie, czym się inspirujemy! Zaczniemy od najszybszej postaci, jaką znamy. To Jeż Sonic! Potem jego kolega Knuckles, najsilniejszy gracz. I na końcu Lis Miles! Ulepimy te postacie z gliny. Proces składa się z czynności: wycinanie elementów z gliny, wypiekanie ich w piekarniku, składanie postaci z gotowych części, kolorowanie i małe detale. Na koniec dodamy podpórkę, żeby nasi biegacze stabilnie stali na podłożu. Sonic, Knuckles i Miles są też gotowi. Chodźmy na linię startu. Oto nasi uczestnicy! Kto zwycięży?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.