Glamrock Freddy z plasteliny

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Cześć, Kochani! Mamy mnóstwo plasteliny – ulepimy z niej Glamrock Freddy’ego! Znacie go? To animatronik, jedna z głównych postaci w grze „Five Nights at Freddy’s: Security Breach”. Glamrock Freddy to pomarańczowo-brązowy niedźwiedź o antropogenicznej sylwetce. Na łapach ma grube palce z błękitnymi pazurami. Ma też szerokie, trzypalczaste stopy jak niedźwiedź. Głowa Glamrock Freddy’ego jest okrągła i nie ma szyi. Na czubku ma małe, owalne uszka. Ma też wielkie, niebieskie oczy, które świecą w ciemności. Jak go ulepić? Zaczniemy od dołu i będziemy budować coraz wyżej. Potrzebujemy plasteliny i narzędzi. Kochani, jeśli nie macie specjalnych narzędzi, to skorzystajcie z ołówka albo czegoś podobnego. Ale jeśli lubicie dzieła z plasteliny, to poproście rodziców o specjalny zestaw. Będzie świetnie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.