Gigantyczne potwory morskie, które połknęłyby nawet wieloryba

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Wyobraź sobie, że żeglujesz po oceanie. Nagle z wody wyłania się przeogromna macka. Jest większa od twojej łodzi i latarni morskiej… Dochodzisz do wniosku, że to Kraken! Legendarny potwór morski budzi się ze snu. A co jeśli mógłbyś być świadkiem epickiej walki między Krakenem a Meg, najstraszniejszym rekinem w historii? Kto by wygrał? Może ostre zębiska Meg rozszarpałyby wielkiego potwora na paseczki… A może Kraken z łatwością złapałby rekina ogromnymi mackami? Teraz masz okazję zobaczyć tę bitwę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Automat zamienia playery YouTube na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.