Gigantyczne kamienie wędrują przez dolinę. Jak to możliwe?

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Gdy pierwszy raz odwiedzisz najgorętsze miejsce na Ziemi, może ci się wydawać, że otacza cię lód. W rzeczywistości to sól pozostała po odparowaniu deszczu. Jeśli uda ci się wejść na szczyt wydmy w Dolinie Śmierci, możesz doświadczyć jednego z najdziwniejszych zjawisk na pustyni – śpiewających piasków. Jeśli myślisz, że w tej surrealistycznej krainie nie ma nic dziwniejszego, posłuchaj tego: niektóre kamienie poruszają się samoistnie! Czy to wiatr je porusza? A może istnieje inna przyczyna?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.