Giga Press Tesli miażdży wszystkich konkurentów

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Tesla zmieniała się na naszych oczach, udowadniając globalnym gigantom motoryzacyjnym, że da się przeprowadzić szeroko zakrojoną elektryfikację. Pomimo tego, że znani producenci samochodów starają się nieustannie podążać za firmą Elona Muska, wciąż daleko im do sprzedaży, którą może pochwalić się Tesla. Co więcej, właściciel Tesli ma jeszcze jednego asa w rękawie, dzięki któremu jeszcze bardziej zwiększy dystans od próbujących go dogonić rywali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.