Gepardy wcale nie są najszybsze — mają konkurencję w postaci robala o przerażających szczękach

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Od dziecka powtarzano wam, że gepard jest najszybszym zwierzęciem na Ziemi. Aż pewnego dnia okazuje się, że… nie jest! Jasna sprawa, gepard przegoni każde inne zwierzę na lądzie. Ale w rzeczywistości najszybciej poruszające się stworzenie jest mniejsze. O wiele mniejsze. A do tego tak szybkie, że nawet najnowszy smartfon nie zdoła sfilmować go w ruchu! Poznajcie niesamowitą mrówkę Dracula i wiele innych odjazdowych, niespotykanych zwierząt, z którymi dzielimy tę niezwykłą planetę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.