Genialne tajemnicze pomieszczenia i schowki

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Kto w dzieciństwie nie marzył o tym, żeby mieć swój własny tajemny pokój, w którym mógłby ukryć się przed poglądami i moralizowaniem dorosłych. Wiele osób zachowuje to marzenie nawet w wieku dorosłym i we własnym domu tworzy ustronne miejsce, w którym można odpocząć od zmartwień i niepokojów, spokojnie zastanowić się nad nagromadzonymi problemami lub po prostu przypomnieć sobie dzieciństwo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.