Gdyby tego nie nagrano dronem, nikt by w to nie uwierzył!

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Fotografie z drona stają się coraz bardziej popularna. I nic w tym dziwnego. Do niektórych miejsc po prostu nie sposób się dostać: na przykład na wysokie piętra i dachy budynków, pomniki, szczyty górskie lub do takich elementów przyrody, do których dostępu broni lawa czy ogień. Drony pozwalają zobaczyć te miejsca, a co najważniejsze fotograf pozostaje przy tym całkowicie bezpieczny, a niektóre zdjęcia są niezwykle efektowne, a momentami wręcz fascynujące. W dzisiejszym odcinku zobaczycie jedne z najbardziej niesamowitych ujęć z drona, w które czasem trudno uwierzyć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.