Gdyby połknął cię największy wąż, siedziałbyś w jego brzuchu przez miesiąc

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Anakonda zielona zamieszkuje tereny Ameryki Południowej i jest największym wężem na świecie. Osiąga 9 metrów długości. To tyle, co dwa sedany! A co by się stało, gdyby połknął was taki gad? Po pierwsze, trawiłby was przez miesiąc. Czy byłyby jakiekolwiek szanse na ucieczkę? Może ktoś usłyszałby wołanie o pomoc albo dałoby się zrobić jakiś podkop? Wybierzmy się w podróż do wnętrza największego węża na świecie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.