Gdy usuwasz pliki, wcale nie znikają na zawsze

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Czy regularnie korzystasz z komputera i lubisz uczyć się nowych sztuczek komputerowych? To filmik w sam raz dla ciebie! „Co się dzieje, gdy usuniesz dane z komputera”, „gdzie są przechowywane usunięte pliki” oraz „dlaczego komputery mają kosze” – odpowiedzmy na te i więcej pytań dotyczących pamięci komputera. Filmik ten jest pełny komputerowych sztuczek i porad. Dzięki nim twoja praca będzie płynniejsza i poznasz swojego laptopa lub komputer stacjonarny niczym zawodowiec!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.