Gdy rybacy zdali zorientowali się, co zobaczyli, było już za późno

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Nie jest tajemnicą, że Wszechocean Światowy obejmuje około siedemdziesięciu jeden (71) procent powierzchni Ziemi. Nic więc dziwnego, że naukowcy nie zbadali jeszcze wszystkich żyjących w nim istot. A stworzenia te czasami atakują statki rybaków lub… okręty marynarki wojennej. Dzisiaj opowiem wam o prawdziwych przypadkach…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - korzystamy z legalnych wklejek wideo ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Piractwo zgłaszaj na stronach źródłowych. Usuwamy wklejki na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.